TM-1226 OB SOF THUNDER

ŁÓDŹ OPERACYJNA MARYNARKI WOJENNEJ

TM-1526

ŁÓDŹ TURYSTYCZNA SAFARI

TM-1526

JEDNOSTKA POGOTOWIA

DZIAŁY

divisions

TECHNOLOGY DESIGN ENGINES TESTING AND TRAINING ELECTRONICS TUBES DIVISIONS

divisions

Techno Marine Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrze znani na rynku producentów łodzi, szczególnie w produkcji RHIB, łodzi pilotowych, łodzi handlowych, katamaranów, holowników, pogłębiarek i innych jednostek pływających, zbudowanych ze szkła wzmocnionego tworzywem sztucznym, stali i aluminium. Techno Marine oferuje wykwalifikowane usługi, doświadczone zarządzanie, innowacyjne projekty i konstrukcje. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami pozwala nam na produkcję najwyższych standardowych jednostek pływających.

Standardy jakości

Najważniejszą częścią podczas budowy i testowania jest dla nas bezpieczeństwo, które jest związane z trwałością wszystkich zbudowanych łodzi. Nasze łodzie są używane przez pilotów, siły morskie i specjalne, straż przybrzeżną, policję, urząd celny, naukowców i rybaków. Wszystkie statki Marine Techno są zbudowane zgodnie z wymaganiami systemu certyfikacji jakości ISO9001: 2015.

Techno Marine Sp. z o.o. posiada certyfikat na produkcję i naprawę szklanych plastikowych i metalowych kadłubów jachtów i łodzi według Polskiego Rejestru Żeglugi [certyfikat nr KI / 09/710358/16].

Możemy dostarczyć kompletne łodzie i części zamienne, specjalny system szkoleniowy dla marynarki wojennej, szkolenie w zakresie konserwacji łodzi i zainstalowanych urządzeń oraz pomoc techniczną we wszystkich projektach.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji:

  • Kompletne łodzie RHIB, katamarany, holowniki, pogłębiarki i inne
  • Projektowanie i montaż rur pneumatycznych
  • Projektowanie i montaż różnych elementów tapicerki
  • Montaż systemów napędowych
  • Montaż systemów nawigacji i komunikacji
  • Montaż specjalistycznego sprzętu naukowego, badawczego i hydrograficznego

Oferujemy również następujące usługi:

  • Serwis łodzi, jednostek pływających, rur, systemów napędowych, systemów nawigacji i łączności
  • Studio projektowe i koncepcyjne
  • Rekonstrukcja łodzi
  • Pomoc operacyjna i szkolenie załogi

Lokalizacja

Techno Marine Ltd. znajduje się w północnej części Polski z bezpośrednim dostępem do rzeki Nogat, która kończy się z Morzem Bałtyckim. Jest to idealne miejsce komercyjne, które pozwala nam przeprowadzać trwające testy w wodzie.

To tylko 45 minut drogi samochodem od lotniska w Gdańsku.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.